27 czerwca 2017

Zrób Test

Stowarzyszenie DADU  Zaprasza na bezpłatne i bez skierowania na:

TESTY HCV oraz HIV

ANONIMOWO, BEZPŁATNIE , BEZ SKIEROWANIA , Z PORADNICTWEM OKOŁOTESTOWYM

W PONIEDZIAŁKI, WTORKI , CZWARTKI W GODZINACH 15:00 – 18:00

PUNKT KONSULTACYJNO DIAGNOSTYZCNY , SZCZECIN, UL BRONIEWSKIEGO 12

Z dniem 22 stycznia br. Punkt Konsultacyjno – Diagnostyczny zostanie przeniesiony do budynku przy ul. Broniewskiego 12 w Szczecinie. Bezpłatne i anonimowe badania w kierunki HIV będą wykonywane tu trzy razy w tygodniu.

Do tej pory Punkt Konsultacyjno – Diagnostyczny działał przy ul. Wojska Polskiego 160, w budynku Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie.

Od 22 stycznia 2018 r. punkt zostanie przeniesiony do budynku przy ul. Broniewskiego 12, w którym działa Poradnia Nabytych Niedoborów Immunologicznych oraz Poradnia Chorób Zakaźnych Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. W punkcie będzie można wykonać bezpłatne i anonimowe testy w kierunku HIV w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godz.: 15:00 – 18:00.

W jednym miejscu znajdować się będzie punkt diagnostyczny z poradnictwem, opieka ambulatoryjna i możliwość hospitalizacji pacjentów z pozytywnym wynikiem serologicznym w oddziale Nabytych Niedoborów Immunologicznych. Poradnia przy ul. Broniewskiego 12 znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Dodatkowo osoby, które chcą wykonać test w kierunku HIV mogą liczyć tu na pełną anonimowość oraz profesjonalne doradztwo zarówno przed, jak i po testowaniu.